Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

vakifbank-sms-kredi-basvurusu
vakifbank-sms-kredi-basvurusu

Vakıfbank SMS kredi başvurusu için tek yapmanız gereken telefonunuzdan bir adet SMS göndermek olacaktır. Vakıfbank 5724 SMS kredi başvurusu yapmak için yazımızda ki adımların tamamını uygulamanız yeterli olacaktır. İhtiyaç kredisi yönünde bir talebiniz olursa bu başvuruyu kullanarak hemen talebinizin karşılığını alabilirsiniz.

Vakıfbank bünyesinde sunulan ihtiyaç kredisinden faydalanmak için aşağıda ki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kredi kullanmadan evvel kendinizi iyi bir değerlendirme sürecinden geçirin. Bu sayede daha planlı bir kredi sürecinden geçerek daha mutlu bir vade süreci geçirebilirsiniz.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

SMS ile kredi veren bankalar arasında güçlü bir potansiyel sergileyerek yerini alan Vakıfbank, oldukça uygun faiz oranlarıyla kredi sunmaktadır. Kredilerden olan beklentilerinizi şöylece sıralayın. Bu beklentilerin tamamını gerek faiz gerekse de vade olarak karşılayan Vakıfbank SMS kredisi hemen her kullanıcıya hitap etmektedir.

Bu krediye başvurmak için aşağıda ki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. bu adımların uygulanması sonrasında hattınızdan sadece bir adetlik SMS hakkı alınacak olup ekstra hizmet bedeli alınmayacaktır. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız ve SMS hakkınızda yoksa bu sizin dakika bedellerinizden kayıp yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi sorunların tamamı operatör sağlayıcınız ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır.

  • Telefonunuzdan SMS bölümüne giriş yapın.
  •  Sonrasında TC kimlik numaranızı yazın.
  • Bu bilgileri direkt olarak 5724’e gönderin.

Bu başvuru sonrasında kredi ön başvuru sürecini atlatmış olacaksınız. Ön başvuru neticeniz banka tarafından size en kısa zamanda iletilecektir. Ön başvuru eğer olumlu sonuçlandırılıp size dönülürse bu aşamada krediyi tam olarak hak etmiş sayılmıyorsunuz. Sadece SMS kredi alma sürecinde kredinize bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Ön Onayı Aldım Şimdi Ne Yapmalı?

SMS kredi başvurusu yapıldıktan sonra size banka yetkilileri tarafından geri dönüş yapılacaktır. Vakıfbank ön onayı verirken sadece sizin TC kimlik numaranızı baz alarak işlemler uygular. Bu numarayla geçmiş ekonomik ödemeleriniz incelenir ve bankanın sağlamaya çalıştığı politikaya uyumluluğunuz değerlendirilir.

Sonrasında talepleriniz doğrultusunda ki onay sürecine girilmek üzere şubeye çağrılacaksınız. SMS ile kredi veren bankalar arasında yerini alan Vakıfbank burada sizlere talep ettiğiniz kredi hakkında sorular yöneltecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*