Halk Bankası SMS Kredi Başvurusu

halkbank-sms-kredi
halkbank-sms-kredi

Halk bankası SMS kredi başvurusu oldukça kolay bir işlemdir. Bu bankada temel kredilerin tamamına tek bir SMS hamlesi ile ulaşılamaz. SMS atarak kredi başvurusu yapmak isteyenler Halk bankasında sadece tüketici kredisine başvurabilirler. Kredi başvurusu sms başta olmak üzere birçok farklı kaynak aracılığıyla yapılabilir.

Günümüzde hiç durmaksızın ilerleyen ve gelişim gösteren bankacılık sektörü sayesinde kredi başvuruları oldukça kolaylaşmıştır. İnternet başta olmak üzere hemen her yönden kolayca aktif kredilere başvuru yapılabilir. Yine aynı şekilde başvuru neticeleri de aynı hızla başvuran adaylara iletilmektedir.

Kredi başvurusu SMS ile yapılırken bir adet SMS hakkınız kaybolur. Ekstra bir ücret alınmaz.

Halkbank SMS Kredi Başvurusu

Bu krediye başvurmak için telefonunuzdan bir adet SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kanal aracılığıyla sadece ihtiyaç kredisine başvuru yapılabilmektedir. Bunun haricinde kalan diğer kredi türlerine başvuru yapabilmek için banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu Halkbank için oldukça kolaydır. Dilerseniz hemen nasıl yapılacağına başlayalım.

  • İlk olarak telefonunuzun SMS ekranına ulaşın.
  • Sonrasında hemen KREDI yazıp bir boşluk bırakın.
  • TC kimlik numaranızı tazın. Bir boşluk bırakın.
  • Gelirinizi aylık olarak yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Talep ettiğiniz kredi miktarını tuşlayın.

Halkbank SMS kredi başvurusu işleminizi tamamlamak için son olarak bu bilgileri 3452’ye gönderin. Sonrasında SMS başvurusunun detayları size iletilecektir.

Halkbank Kredi Hesaplama 2018

Halkbank kredi başvurusu için SMS göndermeden önce hesaplama yapmak isteyebilirsiniz. Bu hesaplamayı resmi internet sitesinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Buraya tıklayın ve sayfanın orta kısmında ki kredi hesaplama aracına ulaşın. Burada istediğiniz krediyi hesaplayabilir faiz oranlarını vade periyodunda gözlemleyebilirsiniz.

Halkbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi için ne kadar faiz ödeyeceğinizi vs. internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ancak banka kişiye özel faiz uygulama hakkını saklı tutmaktadır. Kişiye veya talebe dayalı olarak faiz uygulamaları yapılabilmektedir.

Kredi çekmek bir sorumluluktur. Unutmayınız kredi çekerken hayatınızın vade kapsamında ki sürecini iyice hesaplamanız ve değerlendirmeniz gerekmektedir.

Halkbank Kredi Vadesi Ne Kadar? 

Halkbank kredi hesaplama 60 ay gibi bir vade sunmamaktadır. Resmi, şartlar altında ihtiyaç kredileri 48 ay ile vade sınırına tabidir. Bu sayede kişilerin daha makul bir ödeme süreci geçirmeleri amaçlanmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*